Stránky jsou ve výstavbě. Za případé potíže se omlouváme.
IMG-LOGO KATEŘINKY
BAKALÁŘI

Kde nás najdete

Areál všech tří škol se nachází na okraji Liberce (Kateřinky) směrem na Rudolfov a Českou chalupu.

Doprava ke školskému areálu:

  1. Autobusy MHD

    do školy je možné se dostat linkou číslo 13 a 18. Doporučujeme nastoupit na terminálu MHD Fügnerova, vedle OC Forum. Vystoupíte na zastávce MHD, která se na jízdním řádu se nazývá "Kateřinky učňovská škola". Z jízdního řádu obou linek je nutno vybrat spoj, který zajíždí až k uvedené zastávce (některé spoje končí dříve).
  2. Vlastní doprava

    Nejsnadněji nás najdete, pokud při příjezdu do centra Liberce pojedete přes náměstí F.X.Šaldy směrem k divadlu F.X.Šaldy, tam před nadjezdem odbočíte vpravo a pokračujete k plaveckému stadionu, kde odbočíte opět vpravo a dále pojedete stále po hlavní silnici kolem "kasáren" směrem na Českou chalupu po ulici Horská. Projedete asi 1 km lesem a přijedete do dvojité zatáčky s komplexem budov. Zde najdete naši školu.
    Při příjezdu od Děčína můžete před Libercem odbočit vlevo na Stráž nad Nisou a Kateřinky, projedete rovně kolem Litesu (bývalá Tesla) do Kateřinek a jedete stále po hlavní silnici, která se napojí na ulici Horská cca 200 m pod naším areálem. Pokračujete nahoru směrem na Českou chalupu, přijedete do dvojité zatáčky s komplexem budov - zde najdete naši školu.

Další informace

Nadcházející akce

29.10.-30.10.Podzimní prázdniny
3.11.-6.11.Studijní pobyt žáků SŠ - Lotyšsko
8.11. Den otevřených dveří
10.11. Den otevřených dveří
12.11.-16.11.Podzimní výcvikový kurz Z3
13.11.Pedagogická rada - 1. čtvrtletí
13.11.Třídní schůzky s rodiči žáků studijních oborů
15.11.Třídní schůzky s rodiči žáků učebních oborů
24.11. Den otevřených dveří
29.11.Soutěž "Mladý módní tvůrce" - Jihlava
Další akce >>>